Wsparcie dla Królikowa

Szanowni Państwo - Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada rodziców Szkoły podstawowej w Królikowie składają serdecznie podziękowania firmie Kroll Roman Kroll z siedzibą w Szubinie. Dzięki Państwa uprzejmości możliwy był zakup gablot ogłoszeniowych na komunikaty dotyczące bieżących spraw organizacyjnych naszej szkoły. Dziękujemy!

 

Podziękowania takiej treści otrzymaliśmy po przekazanym wsparciu. Mając na uwadze, że instytucje takie jak szkoły, urzędy czy inne miejsca użyteczności publicznej powinny mieć dostęp do tablic ogłoszeniowych, gablot ogłoszeniowych oraz pozostałych gablot przeznaczonych na informacje. Zdajemy sobie również sprawę z tego jak konieczne jest  przedstawienie różnego typu koniecznych danych czy informacji w Państwa firmie. Tak jak uczniowie powinni mieć stały dostęp do najbardziej aktualnych informacji wywieszonych na kartkach papieru, które mogą być przywieszone za pomocą magnesów przy podłożu magnetycznym - blacha aluminiowa, jak również za pomocą szpilek czy pinezek przy podłożu korkowym. W naszej ofercie są dostępne zarówno tablice korkowe ogłoszeniowe jak również z płytą magnetyczną. Oferujemy ponadto tablice ogłoszeniowe wewnętrzne oraz tablice ogłoszeniowe zewnętrzne. Wszystkie produkty z kategorii zewnętrznych mogą być wyposażone jedynie w płytę magnetyczną. Żadna firma w kraju nie zagwarantuje jakości wyrobu utrzymywanego w warunkach zewnętrznych.

 

Zamykane i bezpieczne gabloty ogłoszeniowe dla szkoły

Z wdzięcznością kieruję na ręce Pana Romana Krolla słowa podziękowania za podarowanie Szkole Podstawowej nr 2 im. J. Śniadeckiego w Żninie 4. zamykanych gablot ogłoszeniowych. Umieszczenie gablot ogłoszeniowych w głównym holu z całą pewnością wpłynie na podniesienie estetyki pomieszczenia, a informacje w nich zawarte staną się bardziej widoczne. Jednocześnie mimo mi zaliczyć Pana w poczet przyjaciół naszej Szkoły.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

Brzyskorzystew

Ochotnicza straż pożarna Łaziska Średnie

Ochotnicza Straż Pożarna Łaziska Średnie nieniejszym informuje, iż Firma P.P.H.U. KROLL Roman Kroll z siedzibą ul. Jana Pawła II 50 89-200 Szubin wykonała i przekazała na potrzeby Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej tablicę informacyjną oraz gabloty na puchary i sztandar. Produkty cechują się wysoką jakością wykonania i estetyki, a wykorzystane materiały pochodzą z najwyższej półki co świadczy o rzetelności Firmy. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę KROLL PRODUCENT GABLOT, TABLIC I WITRYN jako nowoczesnego i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową.

 

1 LO w Szubinie

Podziękowanie od dyrekcji 1 Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie.

TOP