Gabloty wiszące czy gabloty wolnostojące?

Poniższa informacja ma na celu przybliżenie sposobu montażu gablot ogłoszeniowych lub tablic ogłoszeniowych wszelkiego typu. Nasza firma dysponuje zarówno gablotami wewnętrznymi wolnostojącymi jak również gablotami wewnętrznymi wiszącymi. Poza wymienionymi powyżej w naszej ofercie znajdują się również gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące oraz gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wiszące. Produkty w naszej ofercie dzielą się również na gabloty jednostronne oraz gabloty dwustronne. Podobna oferta dotyczy tablic ogłoszeniowych inaczej zwanych tablicami informacyjnymi. Posiadamy w ofercie tablice ogłoszeniowe wolnostojące na słupkach oraz tablice ogłoszeniowe wiszące. Wszystkie produkty tj. gabloty ogłoszeniowe lub tablice informacyjne stosowane wewnątrz pomieszczeń mogą mieć zastosowane różne podłoże. Dysponujemy podłożem magnetycznym, podłożem korkowym bądź podłożem tekstylnym. W przypadku gablot na ogłoszenia bądź tablic na ogłoszenia skierowanych do użytku zewnętrznego stosujemy wyłącznie podłoże magnetyczne. Daje to gwarancję jakości produktu przez długie lata - zastosowanie np. podłoża korkowego na zewnątrz osłabiłoby go co mogłoby doprowadzić do rozklejenia i zniszczenia materiału.

Gabloty ogłoszeniowe wolnostojące na słupkach to produkt najwyższej jakości występujący w wielu wariantach m. in. otwieranych na jedną bądź na obie strony. Jest to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o idealną prezentacją ogłoszeń czy informacji. Gabloty zewnętrzne zawierają specjalny i wymagający system uszczelek, który spełnia najwyższe normy i idealnie zabezpiecza zawartość gabloty.

Tablica ogłoszeniowa wykonana przez firmę Kroll

Wodoodporne i bezpieczne gabloty zewnętrzne

Gabloty zewnętrzne jak sama nazwa wskazuje stworzone są wyłącznie do użytku zewnętrznego. Gabloty wyposażane w system uszczelek gwarantujących całkowitą odporność na wilgoć i różnorodność warunków atmosferycznych. Ich podłoże to płyta magnetyczna pomalowana proszkowo na kolor biały. Zastosowane w gablotach szkło to najwyżej jakości grube szkło hartowane. Gabloty skonstruowane w większości z wytrzymałych profili aluminiowych produkowanych przez Grupę Kety S.A., Profile w opcji standardowej są elektrolitycznie anodowane na kolor srebrny ale istnieje możliwość zmiany koloru na dowolny z palety RAL. W większości gablot stosuje się połączenie profili za pomocą półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego. Dzięki połączeniu ich w ten sposób zapewnione jest bezpieczeństwo dla osób użytkujących gablotę. Możliwa jest także produkcja gablot wykonanych z wysokiej jakości drewna. Z gablot zewnętrznych wyróżnia się wiszące i stojące. Konstrukcja gablot stojących oparta na stabilnych słupkach przygotowanych do wbetonowania w ziemię. Gabloty zewnętrzne wyróżnia różnorodność systemów zamykania drzwi, które zabezpieczy zamek patentowy , jego zadaniem jest ochrona wyeksponowanych przedmiotów przed zniszczeniem czy kradzieżą. W gablotach wewnętrznych możliwy jest montaż oświetlenia LED.  

Witryny wiszące nr. 1 w kraju!

Witryny wiszące tworzone z drewna lub profili aluminiowych znanej na całym świecie Grupy Kęty S.A. W produkcji witryn wykorzystywane jest szkło hartowane o grubości 4mm., lub szkło bezpieczne. Witryny charakteryzują się różnorodnością w kwestii systemów zamykania drzwi. Drzwi witryn wiszących zabezpieczane są zamkami patentowymi, które chronią jej zawartość. Podłoże witryny to w standardzie płyta magnetyczna, którą można zamienić na korkową lub tkaninę w dowolnym kolorze wybranym z katalogu. Tkanina do wyboru to atłas bądź polar.  W większości witryn istnieje możliwość skorzystania z opcji dodatkowej jaką jest montaż oświetlenia LED wewnątrz . Witryny umocowane zostają do powierzchniach pionowych przy wykorzystaniu wytrzymałych wkrętów na których witryna bezpiecznie się utrzyma.
Profile aluminiowe , które stosowane są do produkcji witryn poddane zostają procesowi anodowania, dzięki któremu zyskują srebrny kolor w wersji standard ale kolor można zmienić na dowolny z palety RAL., profile połączone zostają półokrągłymi bezpiecznymi głowicami dzięki którym witryna nie posiada wystających krawędzi.

Eleganckie gabloty do wnętrz

Gabloty wewnętrzne stworzone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Gabloty wewnętrzne spotykane są bardzo często w placówkach edukacyjnych, zakładach pracy jak i w pozostałych budynkach dostępnych do użytku publicznego. Celem gablot wewnętrznych jest jak najlepsze ukazanie tego co znajduje się we wnętrzu gabloty ale przede wszystkim najważniejsza jest ochrona eksponatów. Do ochrony przyczyni się zastosowanie w każdej z gablot zamka patentowego oraz szkła hartowanego o grubości 4mm. Gabloty wewnętrzne tworzone są z litego drewna sosnowego lub wysokiej jakości profili aluminiowych Grupy Kęty S.A., profile poddane anodowaniu otrzymują srebrny kolor, który na życzenie klienta zmieniony zostać może na dowolny z palety RAL. Profile najczęściej łączone za pomocą półokrągłych głowic wykonanych z tworzywa sztucznego.  Podłoże w gablotach wewnętrznych może zostać wykonane z płyty magnetycznej lub korkowej możliwe jest również zastosowanie tkaniny (aksamit,polar) w dowolnym kolorze po to aby urozmaicić wnętrze gabloty. W większości gablot istnieje możliwość montażu oświetlenia LED.  Gabloty wewnętrzne cechują się różnorodnymi systemami zamykania drzwi.  
Gabloty wewnętrzne dzielimy na gabloty wiszące, stojące jednostronne i dwustronne. Gabloty wolnostojące oparte są na konstrukcji stabilnych i mocnych słupków, które tworzą przedłużenie aluminiowych profili.

Sztandarowa pozycja - gablota na sztandar

Gablota na sztandar to obowiązkowa część wyposażenia każdej instytucji edukacyjnej czy państwowej. Wykonana z litego drewna sosnowego, lub aluminium w doskonały sposób będzie prezentować zawieszony sztandar. Możliwość zamontowania oświetlenia oraz pomalowania profili na dowolny kolor RAL znacznie podkreśli znaczenie wnętrza gabloty. Opisywany produkt proponujemy w dwóch wariantach: wiszącej oraz wolnostojącej. Każda gablota na sztandar posiada standardowo szkło hartowane zamieszczane, które jest szczególnie cenione w miejscach gdzie wymagane są bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa np. miejsca publiczne takie jak: szkoły czy muzea. Szyba hartowana pięciokrotnie trwalsza od szkła zwykłego dawana w standardzie gwarantuje, że w chwili pęknięcia tafla rozpadnie się na drobne kawałeczki, uniemożliwiając tym samym okaleczenie osób znajdujących się w pobliżu. Każda gablota na sztandar wyposażona jest w solidny zamek patentowy dzięki któremu nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do zawartości.

TOP